telefonujeme.cz - Obsah fóra telefonujeme.cz
telefonování přes internet s VoIP
 
 FAQFAQ   HledatHledat   RegistraceRegistrace   RSSRSS  WikiWiki   PřihlášeníPřihlášení 
 


SimpleFeed

Než se rozečtete; pokud zkrátka hledáte jen jednoduché URL, kterým nakrmíte vaší čtečku nebo si třeba chcete udělat jen "Live Bookmark" ve Firefoxu, tak zkuste použít následující URL:
http://www.telefonujeme.cz/rss.phpSmartFeed

Upozornění: Protože nejste zalogován, můžete se přihlásit pouze k odběru veřejných fór. Prosím přihlašte nebo zaregistrujte se pokud chcete odebírat i neveřejná fóra.

Mnoho lidí objevuje pohodlí syndikovaného toku zpráv (newsfeeds). Díky newsfeeds nemusíte stránku navštěvovat pokaždé, když někdo přidá další příspěvek. Naopak můžete k tomu využít RSS čtečku nebo web agregátor, programy, které stahují novinky z více míst na webu a vytváří pro vás přehledný agregovaný obsah přístupný z jednoho místa.

Některá fóra na tomto webu mohou být přístupná pouze registrovaným uživatelům nebo členům určitých skupin (usergroup). Běžně by obsah těchto fór nebyl k dispozici jako newsfeed, nicméně tato stránka používá špičkový modul SmartFeed. Díky němu a díky přístupu přes speciální privátní URL, které vám tato stránka vygeneruje, můžete přistupovat i k těmto informacím. Vyberte si fóra, formát, řazení a další parametry vašeho newsfeedu. Po stisknutí tlačítka 'Generuj URL' v dolní části stránky získáte svou osobní speciální URL adresu, kterou zkopírujte do vaší čtečky.

Pokud jste ve světě feedů, čteček a webových agregátorů nováčkem, zkuste si něco o nich přečíst ve Wikipedii (v angličtině).

Ukázat pouze nová témata?
Newsfeed by měl obsahovat příspěvky z těchto fór:

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group